Kancelaria Prawno - Depozytowa Spółka Cywilna w Poznaniu

Forum dla osób szukających pomocy.


#1 2009-02-27 21:48:03

zadluzenie w skarbowym

Gość

dlug w skarbowym

witam mam wielki problem w urzedzie skarbowym posiadam nie zaplacone podatki vat i dochodowe za siebie i pracownikow moja firma od 3 lat jest zawieszona posiadam rowniez zadluzenie w zus ktora takze przejal us kwota jest nie bagatelna 130 000 pln w obecnej sytuacji nie jestem wstaniesplacic tego zadluzenia do konca zycia czy istnieje jakas mozliuwosc aby us odstapil od odsetek i zostala do splacenia tylko kwota glowna ?? czy istnieje mozliwosc ze zadluzenie bedzie przedawnione ?? dodam ze bylem osoba fizyczna prowadzaca dzialalnosc gospodarcza i odpowiadam swoim majatkiem . rzecz jest w tym ze poborcynie mmaja mi co zabrac nie mam zadnych ruchomosci ani nieruchomosci moga polegac tylko na moich obietnicach ze bede wplacal jakas kwote miesiecznie
prosze o jakies rady w mojej sprawie
Z wyrazami szacunku Krzyszstof Jonczyk

 

#2 2009-03-03 21:27:55

depozytariusz

Spółka Cywilna

6564147
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: dlug w skarbowym

Proszę o uszczegółowienie opisu sprawy poprzez podanie dat, faktów wiążących strony (pisma, decyzje, postanowienia itp). Wówczas będziemy mogli Panu doradzić w sprawie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Mar Azul 6, Ponta do Ouro road, Ponta Malongane 12C Sunny Luxury Resort Beachfront Oceanview