Kancelaria Prawno - Depozytowa Spółka Cywilna w Poznaniu

Forum dla osób szukających pomocy.


#1 2011-04-17 07:58:05

Martaxxx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 2
Punktów :   

czy były mąż może odebrać mi dziecko????!!!!!!!!

Czy prawdopodobne jest to,że ojciec może odebrać mi córke motywując swój wniosek tym iż ja mu utrudniam kontakty z córką? dodam iż dobrowolnie zrezygnował z widzeń z córką 2 razy w tygodniu a faktycznie córka sama nie chce do niego jeżdzić w I i III weekend miesiąca twierdząc ,że chce zostać ze mną w domku wręcz błaga i mówi ,że ojciec męczy ją tymi pytaniami.Były mąż specjalnie nie przyjeżdza na tygodniu do córki i twierdzi we wniosku ,że nie przyjeżdża bo ja mu utrudniam ten kontakt i ,że nie pozwalam mu zabierać dziecka w weekendy. Ja nie utrudniam tych kontaktów lecz staje w obroni córki i mówię ,że jeśli nie chce to nie musi tam jechac. moim zdaniem zdanie córki jest najważniejsze . Tak samo byloby jeśli chciałaby tam jechać . dodam iż jestem dobrą matką . Córka jest zadbana,zdrowa. Psycholog dziecka stwierdził iż ojciec zaburza jej poczucie bezpieczeństwa a pomoc społeczna również nie może mi niczego złego zarzucić. Dodam iż posiadam mnóstwo nagrań i filmików na telefonie komórkowym jak kiedy dziecko twierdzi ,że boi się taty ,że chce być ze mną i nie chce do niego jechać. posiadam rownież filmiki na ,których nagrane jest jak dziecko nie chce dobrowolnie z nim jechać . Dziecko twierdzi na jednym nagraniu ,że nie chce jechać do taty na moje pytanie odpowiada,że się go boi bo uderzył ją w twarz bo nie chciała jeść. Psycholog twierdzi iż 4 letnie dziecko nie zmyśla takich rzeczy. Groźby mężą byłego trwają już ponad 4 lata zanim jeszcze urodziłam córkę i odeszłam w 5 m-cu ciąży bo znęcał sie nade mną psychicznie ( robił awantury nawet gdy położyłam się spać o 18.00 zamiast np 20.00) .Do tej pory grozi ,że odbierze mi córkę . Teraz złożył wniosek (kolejny w okresie 2 lat)aby odebrać mi dziecko czepił sie nawet mojej rodziny wymyślając ,że ktoś mu tu robi awantury.założył nawet sprawę mojej mamie o pobicie bez żadnego oparcia o fakty ani świadków. zmyśla i twierdzi ,że wszyscy dookoła są chorzy psychicznie. zbiera różne rzeczy dziecka np. gumową kaczuszkę, elementy ubrań córki i wozi je ze sobą non stop w samochodzie. Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.depozytariusz.pun.pl